Cem Akkılıç

Ne mutlu Türk'üm diyene!

Cem Akkılıç

Suçlusunuz…


Suçlusun ÇETİN DOĞAN, emrin altındaki dünyanın en güçlü 1inci Ordusu’yla darbe yapmayı beceremediğin için!..

Suçlusun ENGİN ALAN, uçakta Apo’nun kafasına bir mermi sıkmadığın için!..

Suçlusun HALİL İBRAHİM FIRTINA, Allah Allah sesleriyle bütünleşmiş bir Ordu’da, jetlerinle Beyazıt’ı, Fatih’i havaya uçurmadığın için!..

Suçlusun ÖZDEN ÖRNEK, Amirallerinle birlikte pırıl pırıl güçlü bir Donanma yarattığın için!.. Ki, su üstündeki Milgemciler ile suyun altındaki denizaltıcılarından da korktular.

Suçlusun ERGİN SAYGUN; Amerika’nın PKK’ye açık destek verdiğini hepimize gösterdiğin için…
*
Suçlusunuz; 5 kişilik ‘’our boys’’ çetesi bir gecede darbe yaparken, siz 365 kişiyle darbeyi elinize yüzünüze bulaştırdınız!..

*
Suçlusunuz; çuvalcılara diklenip, NATO’ya kafa tuttunuz!..

*
Suçlusunuz; Barzani’yi tanımayıp, teröre ‘’SIFIR’’ çektirdiniz!..

*
Suçlusunuz; dünyanın en yalnız Ordusu’nda tam bağımsızlık ilkesine sıkı sıkıya bağlı kaldınız!..

*
Suçlusunuz, en onurlu mesleğe leke sürdürtmeyip, namertlerin karşısında ayağa kalkmadınız!..

*
Suçlusunuz; yurtdışlarından kalkıp gelerek, ‘’kaçarlar’’ gerekçesiyle tutuklama kararı çıkaran Bağımsız(!)Türk Hukuku’yla dalga geçtiniz!..

*
Suçlusunuz; önceden verilmiş ‘’kararlara’’ karşı teslim olmayıp, diz çökmediniz!..

*
Suçlusunuz, suçlu!..

Hepiniz Türk tarihini yeniden yazdınız...

O tarih de sizleri yazacaktır!

*
Evet, suçlusun Türk subayı, Mustafa Kemal’in izinden gittin, bugün suçlusun…

*
SAVUNMADAN SON SÖZ: ‘’Mustafa Kemal’in askerleriyiz!’’

KARAR: ‘’Darbeye eksik teşebbüs. Suçlusunuz; yirmi yıl…’’
*
Bu ‘’yirmi yıl’’ Balyoz’un ikram-ı armağanıdır; 70 yaşındaki insanlara müebbetten yirmi yıla… (!..)

*
Ve şimdi; Balyoz’dan esir edilen Türk subaylarının yüzlerine çok iyi bakmalısınız. Bir daha böyle onurlu yüzleri mumla arayacaksınız…

Suçlusunuz…

Cem Akkılıç
22 Eylül 2012

Hediyeyse hediye, bunlarda benden hediye…

22 Eylül benim doğum günümdür. Dün Balyoz ile hediyeyi aldık. Şimdi hediye verme sırası benim.15 yorum:

Adsız dedi ki...

Mehmetçiğe kurşun sıkan pişmanım deyip teslim olduğunda derhal serbest, Güneydoğu Kahramanı Komutanlara 18 yıl! Adalet gerçekten harika !!!

Adsız dedi ki...

Fena yazmışsın gene ustam fena...

birisi kıçımla gülerm demiş balyoz adaleti için..Çocuk tecavüzcülerinin, deniz fenercilerinin,hizbullahçıların, pkkcıların salındığını görünce bunların adaletine ancak kıçıyla gülebilir zaten bir insan.

Cem Akkılıç dedi ki...

Önümüzdeki maçlara bakacağız, lig daha bitmedi.

Adsız dedi ki...

islamcılar hep düşmandan yana oldular. Buna NATO ya girişimizi örnek verebiliriz. Dincilerin ve Sıkmabaşların çoğu arap hayranı. Kadınlara hak verseler hiçbiri istemez ama kendi gibi sapık sanıyorlar herkesi o yüzden karılarına bu dünyayı cehennem ediyorlar.İyide Türkiye'nin ne suçu vardı?!?!..

Okan dedi ki...

Enseye tokat göle maya bir ordu istiyor Amerika. Bu subayların darbe ile ilişkileri nelerdir?Varlıkları darbedir zaten Amerika için. Mesela yazınızda Milgem projesinden söz etmişsiniz. Amerikayı en çok kızdıran projedir milgem projesi.Bu subayların tasfiye edilmesi gerekiyordu ve kılıfına uydurmaları zor olmadı.Nasıl ki din ile kafaları yıkıyorlarsa bu girişimlerinide darbecilikle örtüştürdüler. Bu arada doğum gününüz kutlu olsun.

Nuran Confidence dedi ki...

Mutlu yaşlanmanız ve her daim cesurca yazmanız dileğimle. "Doğum Gününüz" kutlu olsun,nice yıllara.

Adsız dedi ki...

I just added your web page to my bookmarks. I enjoy reading your posts. Thank you!

Adsız dedi ki...

Doğru bu paşalar darbe yaptılar ama kime karşı?amerilaya karşı yaptılar. amerikan maşası kenan evren gibi irticayı hortlatan darbe yapsalardı şimdi hücrede değil en lüks villalarda zırhlı araçlarla yaşıyor olacaklardı.

Dinci kesime bakıyorum ikiyüzlülüklerini gösteriyorlar her zaman ki gibi. darbecilerden kurtulduk diye seviniyorlar. Türkiye’de darbe mi oldu ki? oldu tabi amerika destekli akepe darbesi oldu. Balyoz milletin kafasına indi Bunu anladıklarında çok geç olacak..

Rix Os dedi ki...

Bu dava basindan beri kara mizah gibiydi.ve sonucuda ayni oldu Mahkeme baskaninin yorumu tam bir kara mizah, yetkiyi ele gecirince sanigi dinleme kendi yaptigini dogru say, bunun savunmanin yaptigi iddiadan ne farki var? bence hic yok

Adsız dedi ki...

sen kimsin ki HZ.MUHAMMET (s.a.v) hakkında muhammedin karıları gibi bir yorum yapma hakkına sahipsin...

Rutkay Demir dedi ki...

eeee ne var bunda? orospuları mı demiş? Karıları demiş...

Adsız dedi ki...

cem akklıç dinsizsin biliyorum ama aç oku peygamber s.a.v min hayatını veda hutbesini kim kadın haklarını çıkarmış öğren bilgisiz putperst siz bunları yazdıkça biz güçleniyoruz chp nin oyu bellli 100 de 20 sizin sayınızda o kadar ateç olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız yine biz geliyoruz mehtaranla hemde osmanlı geliyor korkun

Adsız dedi ki...

rmb cem bey cok tsk ederim böyle bir site kurmandan dolayı. ben daha yeni fark ettim. cem bey ben anlamıyorum tutuklu subaylarımızdan baska cumhuriyetci subaylarımız yokmu orduda neden darbe yapmıyorlar neden susup oturuyorlar seğirci olmayı tercih ediyorlar acaba bu kutsal görevi sace para kazanmak içinmi yapıyorlar bunlar bizden önce CUMHURİYETİN bekcisi degillermi anlam veremiyorum. benim elimden hiçbirsey gelmemmesi bana cok acı veriyor. ahben bir orduda yüksek rütbeli bir asker olsam ilk emrim CUMHURİYET olacakdır. ve

Adsız dedi ki...

Stealthy

Adsız dedi ki...

cem Akkilic misin nesin sen verdigi dusmanligi sanada bulasir sana bulasmazsa cevrene