Cem Akkılıç

Ne mutlu Türk'üm diyene!

Cem Akkılıç

Bu ne yaman çelişki


Adam çıkmış hukuktan söz ediyor.

Foyaları ortaya çıktı, hukuka sarılıyor.

Yıllarca, ''Türkiye'nin tanıtımını yapıyoruz'' palavrasıyla milletin fotoğraflarını topla, sonra bir kalemde sil o milleti.

Bunlar, Türk ordusunun pkk ile savaşında, sadece yüzde birlik kesiminin savaştığını söyleyen, bu yüzden askerlik yapmanın anlamı olmadığını düşünen pc mühendisleridir.

Bunlara göre Türk jetleri hangarda çürüyor ama İran nükleer uçuşta. Bana ne kardeşim İran'dan, bizim ordumuz caydırmak için, sınırlarımızı korumak için var, diyemiyorsunuz! Siliyorlar.

Pantolonlarının popo ceplerinde Amerikan kimliği, oturmuşlar üzerine ahkam kesiyorlar. Arkaları sağlam.

Propagandanın bile kuralları var, fazla abartıp işkembeden sallamayacaksın. Sallarsan sallarlar.

A ke pe'li değilsen, dinsizsin

Fethullah amcayı yıkayıp, yağlamazsan, körsün

Ülker ürünleri tüketmiyorsan, anana Ülker kamyonumu çarptı

Cumhuriyeti savunursan, laiklik sana mı kaldı...

Yok ölmüş babama kaldı.

İstiyorlar ki meydan boş olsun, çelik çomak oynasınlar.

Ben, Kürt ve Apo sempatizanı olduğumu ve aynı anda Fethullah tarikatının mensubu olduğumu bunlardan öğrendim. Bu ne yaman çelişkidir! Yakında uyuşturucu kullanan bir homoseksüelde olursam kimseler şaşırmasın. Tabi Ülker kamyonu çarpıp dünya değiştirmezsem.

Köşeye sıkışınca iftira, hakaret, karalama...

Şimdi çıkmış hukuktan söz ediyor.

Daha üç gün önce, yargıya din düşmanı diyen, wowturkey sitesinde bu mesajları yayınlayan gerici zihniyet, şimdi hukuktan söz ediyor.

Bu ne yaman çelişki.

Cem Akkılıç
15 Nisan 2008
* * *


.

2 yorum:

son osmanlı dedi ki...

kürd'ü apo ve pkk ikileminden ayıramayacak kadar fasist bir zihniyet elbetteki din düsmanlıgını dını kullanarak devam eder kı nafıle bu tur zıhnı hurafeler ancak ve ancak kendı nefretlerınde bogulmaya mahkumdurlar.osmanlı ıslama yıllarca hızmet etmıs bır topluluktu ne yazıkkı sımdılerde torunları ıslama ezıyet etmeye kendılerını adamıstır.
yazık cok yazık ...

Wowturkey gerçekleri dedi ki...

wowturkey sitesinin asalak ilk okul mezunu sahibi Burç Acar halen Feto amcasının kucağında oturuyor.Tr'ye geldiği anda askerliği boylayacak.